Practical Consciousness IV kursus: TEADVUS. Ingvar Villido

Osalustasu 250€
Registreeri

IV kursus õpetab, kuidas äratada oma sisemine geenius ja saada alaline ligipääs taipamisele ja inspiratsioonile. See on teadvuse kõige praktilisem kasutusviis. Sinu teadvustamise võime ulatub kaugele üle tavapärase mõtlemise ja loogika piiride.

Ingvar on veendunud, et käes on aeg kogeda elamist teadvuse seisundis, mis ületab mõtlemise ja emotsioonide tasandi. See eeldab intellekti, seitsme sinu kõige võimsama töövahendi (kvaliteedi), mõistmist ning kasutamist. Intellekt hõlmab teadvustamist, arusaamist, eristamist, süvenemist, intuitsiooni, taipamist ja inspiratsiooni.

Neid kõiki saad sa päriselu olukordades rakendada. Intuitsioon ja inspiratsioon ei ole erilised võimed, mis on reserveeritud vaid “edukatele” inimestele. Need on teadvuse omadused, mis on igaühele põhimõtteliselt kättesaadavad 24 tundi ööpäevas. Avasta, kuidas tuua need oma igapäevategevustesse ning tagada ligipääs uutele ideedele ja lahendustele, seal kus vaja. Kui oled võimeline neid oma tahtmist mööda kasutama, ongi sinust saanud Human 2.0.

ASUKOHT:

Lilleoru õppekeskuses või online

PÕHIKURSUS:

10. detsember 2022

JÄTKUPÄEV:

20. detsember 2022 (online)


Seda kursust viib läbi Practical Consciousness asutaja Ingvar Villido.