Practical Consciousness III kursus: MÕTTED

Osalustasu 250€
Registreeri

Kolmas kursus paljastab, kuidas su mõtted loovad sinu elu hetkest hetke ning kuidas murda välja ennasthävitavatest mõttemustritest. Sügavale alateadvusesse juurdunud programmid mõjutavad nii meie käitumist kui ka suhteid, põhjustades ülemäärast stressi. Sa võid püüda oma häirivaid mõtteid ignoreerida või asendada neid positiivsemate mõtetega, kuid nad jäävad ikkagi alles.

See mida sa usud, kujundab ja tõmbab ligi reaalseid elusündmusi. Alateadlik reflektoorne mõtlemine kurnab sinu energiat ja juhib kõrvale optimaalselt rajalt. Ilma täpselt sihitud spetsiaalsete tehnikateta, mida sa sellel kursusel õpid, on negatiivsete mõtete välja juurimine praktiliselt võimatu.

Sa õpid teadlikult kasutama oma kõige võimsamat tööriista – taotlust, ning see on elu muutev oskus. Omandad tehnikad, mille abil hävitada kiiresti piiravad uskumused, mis külvavad su teele takistusi. Edasijõudnute tehnikad aitavad sul end vabastada negatiivsetest uskumustest ja kontseptsioonidest. Harjutamise tulemusena suudad eemaldada negatiivse uskumuse vaid mõne sekundiga.

Kolmas kursus kestab ühe päeva ning hõlmab ka lühikest jätkupäeva, kus on võimalik saada tagasisidet, täiendavat juhendamist ning vastuseid vahepeal tekkinud küsimustele.

ASUKOHT:

Lilleoru õppekeskuses

PÕHIKURSUS:

05. juuni 2022

JÄTKUPÄEV:

14. juuni 2022 (online)


Seda kursust viib läbi Practical Consciousness asutaja Ingvar Villido.