Ingvar Villido Ishwarananda: “Kaasasündinud ülivõimed – taipamine, intuitsioon ja inspiratsioon”

Toeta siin

Miks osad inimesed leiavad kerge vaevaga lahendusi olukordadele, haaravad lennult ning on kiire taibuga, samal ajal kui teised maadlevad krooniliselt samade elu väljakutsete küüsis, ei leia lahendusi ja on justkui takerdunud? Miks osad orienteeruvad elu võimalustes mängleva kergusega, kui teistel on keeruline sündmuste perspektiivi näha? Miks mõnel inimesel oleks nagu püsiühendus inspiratsiooni allikaga ja teisel napib ideid?

Vastused peituvad inimese kaasa sündinud potentsiaalides – teadvuse omadustes ja nende kasutamise oskuses.

„Meil kõigil on teadvus, me kasutame seda, aga me ei tea, et me kasutame seda“. Ishwarananda

Septembrikuu „Teadmiste teel“ uurime lähemalt teadvust ja tema seitsme omaduse – teadvustamise, eristamise, süvenemise, arusaamise, taipamise, intuitsiooni, inspiratsiooni – avaldumist. Uurime ka kuidas emotsioonid ja mõtted piiravad ligipääsu teadvuse kvaliteetidele ning kuidas neid automatisme muuta, et teadvuse omadused saaksid rohkem ilmestuda. Saame teada kas ja kuidas on võimalik igaühel saada parem taipamine ning ligipääs intuitsioonile ja inspiratsioonile, mida võib nimetada ka ülivõimeteks.

Ingvar on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta. „Teadmiste tee“ sarja raames jagab ta sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsal ja praktilisel viisil. Tema eripäraks on võime luua praktilised seosed vaimsete ja igapäevaelu teadmiste vahel.

 


 

Kui soovid aidata kaasa Teadmiste tee levikule maailmas, siis saad teha omapoolse annetuse.

Vaata järgi: