Ingvar Villido Ishwarananda: “Kuidas headus võidab kurja?”

Toeta siin

Kevadkuu Teadmist teel külvame headuse seemneid ja sulatame üles jää, mis on matnud enda alla inimeste loomuliku headuse.  

Kui sa vaatad oma elule tagasi – sul on ju olnud häid ja ka väga häid aegu? Positiivsust, toredaid kohtumisi, õnnestumisi ja südantsoojendavaid suhteid? Miks aga vahest inimesed justkui kirjutavad headuse koorma üle vaid ühe piisa laastava kurjusega muutes nii olematuks kogu eelnev ning jättes mulje, et headust ja positiivsust ei eksisteerigi enam?  

Milline on headuse tee? Kuidas suurendada headuse osakaalu oma elus? Kuidas märgata kurjuse algeid ja neid elimineerida? Miks öeldakse, et „hea sõna puudutab“ või „headus läheb hinge“? Kus asub headus? Neid teemasid uurimegi ning kutsume igaüht headust taasavastama. 

„Kui sa oled enda tõelise olemasolu avastanud ja võtnud selle omaks, siis sealt ilmneb loomulik headus“. Ishwarananda

Ingvar on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta. „Teadmiste tee“ sarja raames jagab ta sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsal ja praktilisel viisil. Tema eripäraks on võime luua praktilised seosed vaimsete ja igapäevaelu teadmiste vahel.

Kui soovid aidata kaasa Teadmiste tee levikule maailmas, siis saad teha omapoolse annetuse.