Ingvar Villido Ishwarananda: “Kuidas luua harmooniat?”

Toeta siin

Igaüks loob elus justkui oma isiklikku väikest maailma, kus ta tunneks end hästi. Kas pole?

Nii on igasse inimesesse kodeeritud vajadus avastada harmoonia – see olek, kus kõik klapib kokku. Harmoonia otsimine on alati seotud iga inimese eluga, mille kaudu ta püüab tasakaalustada oma sisemaailma välise eluga. Probleem on aga selles, et ühe inimese väikene harmoonia satub kogu aeg löögi alla teiste harmooniatega, mis võib viia vastuoludeni või ka konfliktideni. See näitab, et siin puudub ühtne kokkusobivus.

„Kõik, mis ei ole loomulikus harmoonias, on vastuolus. Neid vastuolusid avastada on kaunis lihtne. Vabastades ennast vastuoludest, hakkab harmoonia järkjärgult ise kasvama.„ Ishwarananda

Targad on öelnud, et ka tõde on seotud ilu ja harmooniaga. Märtsikuu „Teadmiste teel“ uurimegi lähemalt harmooniat ja saame teada, millest ja kuidas peaks end vabastama, et luua harmooniline maailm, milles on võimalikult vähe vastuolusid.

Ingvar on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta. „Teadmiste tee“ sarja raames jagab ta sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsal ja praktilisel viisil. Tema eripäraks on võime luua praktilised seosed vaimsete ja igapäevaelu teadmiste vahel. „Siddhade õpetused on praktilised: tee nii ja sa saad lubatud tulemusi“, ütleb ta.

 


 

Kui soovid aidata kaasa Teadmiste tee levikule maailmas, siis saad teha omapoolse annetuse.

Vaata järgi: