Ingvar Villido Ishwarananda: “Tee Jumala juurde”

Osalustasu Tasuta või annetuse eest
Registreeri

„Teadmiste tee“ sarja põneva ja õpetliku aasta lõpetame igavikulise teemaga: mis või kes on Jumal ja kuidas temani jõuda? Kui inimene hakkab mõistma, mis on elus tõeliselt väärtuslik ja mis ei ole väärtuslik, siis kas ühel hetkel võib ta jõuda teeotsale, mis võib viia teda Jumala juurde?

Ingvar Villido Ishwarananda on üks väheseid vaimseid õpetajaid maailmas, kelle õpetuse üheks osaks on Tegeliku Mina taasavastamine. Miks see on oluline ja kui pikk tee on Tegelikust Minast Jumalani? Miks öeldakse, et „tee Jumala juurde on kitsuke“ või „inimene läheneb Jumalale läbi tarkuse saamise?“

„Sellel, mida ma õpetan, on kokkuvõttes kaks eesmärki: õpetada iseseisvalt vabanema kannatuste põhjustest ja aidata liikuda sealt edasi enda tegelike juurte juurde.“ Ishwarananda

Ingvar, kes on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta jagab „Teadmiste tee“ sarja raames laiema avalikkusega sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsal ja praktilisel viisil. Ta näitab, kuidas tuua justkui kauged vaimsed teadmised igapäevaellu ning avastada oma tegelikud võimed ja võimalused. Siddhade õpetused on absoluutselt praktilised: tee seda ja sa saad tulemusi, ütleb ta.

 

Loeng toimub eesti keeles, sünkroontõlkega inglise ja saksa keelde.
Küsimuste korral võta ühendust: loengud@lilleoru.ee
Loeng on järelvaadatav 14 päeva.


Ülekande jälgimiseks tuleb seadmesse paigaldada rakendus ZOOM Meetings. Täpsemad juhised rakenduse paigaldamiseks leiad siit.

Palun veendu, et sinu internetiühendus on piisavalt stabiilne ülekande jälgimiseks. Lilleoru ei võta vastutust kasutaja-poolsete tehniliste tõrgete eest.