Ishwarananda aašram

Aašram on koht, kuhu on võimalik muust maailmast mõneks ajaks eralduda, et pühenduda süvenenult praktiseerimisele õpetaja otsesel juhendamisel. Ishwarananda aašram on Lilleorus asuv joogaliku süvaõppe keskus.

Vaimne nimi Ishwarananda anti Ingvar Villidole 2007. aastal koos õigusega pühendada soovijaid Babaji kriya jooga saladustesse. Babaji kriya jooga kuulub siddhade õpetusliini, millest tuleneb ka aašrami indiapärane nimi – Sat Chit Agastishwarar Gurukulam.

Samuti kuulub Lilleoru 2002. aastast Haidakhan Babaji aašramite ja 2007. aastast Babaji kriya jooga aašramite perre. Ishwarananda õpetused läbistavad kõiki neid õpetusliine ja sel põhjusel nimetavad õpilased seda kohta Ishwarananda aašramiks. Ishwarananda aašram on kriya jooga süvaõppe keskne, kus läbivaks jooneks on teadvuse omaduste praktiline rakendamine.

Isikliku edenemise toetamiseks kehtib aašramis kindel päevakava ja distsipliin. Päevakava arvestab nii isiklike joogapraktikate, regulaarsete tseremooniate kui ka igapäevase, kõigi hüvanguks tehtava töö, karma joogaga.