Teraapiad

Külastuskeskuse II korrusel asub väike teraapiaruum, kus ettetellimisel pakub erinevaid individuaalteraapiaid Katrin Bekker. 

Ligipääs teadlikkusele – Access Bars

Teraapiaseanss on teekond, mille tulemuseks on puhta teadveloleku kogemus. Seansi järel vähenevad füüsilised vaevused, paraneb une kvaliteet ning tõuseb energiatase kehas. Kerguse ja rahu kogemus mõjub hästi keskendumisvõimele ning parandab õpivõimet. Seansi kestvus orienteeruvalt 1 tund, hind 50 eurot.

Kerala ajurveeda massaaž

Selle erakordselt lõõgastava, üle kogu keha massaaži käigus mõjutatakse ajurveedas kirjeldatud eluenergia keskuseid, marma-punkte,  ja seetõttu on ta hea haiguste ennetamiseks ning kehalise ja vaimse harmoonia saavutamiseks. Seansi kestvus orienteeruvalt 1 tund, hind 50 eurot.

Tiibeti energeetiline bLA massaaž

Tiibeti energeetiline bLA massaaž on energiat tasakaalustav, mõjub hästi trauma, šoki, unetuse, energiapuuduse ning depressiooni puhul. Seansi kestvus orienteeruvalt 1 tund, hind 50 eurot.

Seansid toimuvad Lilleoru peamaja teraapiatoas. Lilleorgu tulles jäta endale lisaaega ka jalutuskäiguks metsarajal ja Elulille pargis.

Teraapiapaketid 

  • Teraapiaseanss omal valikul ja ekskursioon Lilleorus.
    Hind 60 eurot
  • Teraapiaseanss, ekskursioon Lilleorus, ööbimine, õhtu- ja hommikusöök ühele inimesele.
    Hind 120 eurot
  • Teraapiaseanss, ekskursioon Lilleorus, ööbimine, õhtu- ja hommikusöök kahele inimesele.
    Hind 180 eurot

Broneeri aeg: Katrin Bekker, katrin.bekker@lilleoru.ee, +372 5567 6848

 

“Olen Lilleoruga seotud juba 1993. aastast, kui siin alles esimest hoonet ehitati. Olles pikalt olnud otsija, tundsin Ingvar Villido õpetustes kiiresti ära selle, mis mul elus puudu oli olnud ning mõistsin rõõmuga, et just see on õige tee. Ühel hetkel hakkasin otsima tegevust, mis aitaks ka teisi. Nii tulidki minu ellu Accessi teraapiad ja massaaž. Teraapiate tegemine on toonud mulle palju rõõmu ja pannud paremini mõistma inimeste vajadusi.

Olen läbinud Access Consciousness (Access Bars) baastaseme ja I taseme koolitused ja oman vastavat sertifikaati. Olen läbinud ka TMK kursused I–V ning Babaji kriya jooga I–III astme pühendused ning koolituse „Ajurveeda alused“.”