Ingvar Villido Ishwarananda: “Elu, surm ja uuestisünd”

Toeta siin

Kuidas siis ikkagi tegelikult on – kas inimene sünnib siia ilma üks kord ja see ühekordne elu lõppebki surmaga või vastab tõele inimese taassündide käsitlus, mille kohaselt ei lõpe surmaga mitte inimene vaid üks tsükkel looduslikust protsessist?

Aprillikuu „Teadmiste teel“ harutame lahti taassünni ringi, uurime mis üldse on uuestisünd ehk reinkarnatsioon. Miks inimesed sünnivad uuesti? Mis on surm? Mis on eneserealisatsioon? Mida tähendab vabanemine taassündide rattast? Mis on mokša? Kui räägitakse hauatagusest elust, millest siis tegelikult räägitakse? Kas põrgu ja paradiis on olemas? Kuidas inimese uuestisündi mõjutab see kuidas ta eelmise elu elas ja kuidas see elu lõppes? Kuidas inimene ise saab mõjutada oma uuestisündide ratast? Milline on teadvuse ja Tõelise Mina roll uuestisündide jadas?

„Karmast vabanemine on vabanemine ümbersündidest“ Ishwarananda

Ingvar Villido Ishwarananda on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta. „Teadmiste tee“ sarja raames jagab ta sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsal ja praktilisel viisil. Tema eripäraks on võime luua praktilised seosed vaimsete ja igapäevaelu teadmiste vahel. „Siddhade õpetused on praktilised: tee nii ja sa saad lubatud tulemusi“, ütleb ta.

 


 

Kui soovid aidata kaasa Teadmiste tee levikule maailmas, siis saad teha omapoolse annetuse.

Vaata järgi: