Ingvar Villido Ishwarananda: „Lapse ja vanema ühine vaimne tee“

Toeta siin

Oleme eelnevates loengutes rääkinud, et laps sünnib siia maailma puhta lehena ja kõik, mida ta omandab elus, õpib ta teistelt. Kui täiskasvanud inimene on aga asunud jooga ehk vaimsele teele, siis kuidas kasvatada ka oma lapsi õiges vaimus?

„Kõik see, mis sa täna oled, on õpitud teiste käest.“ Ishwarananda

Novembrikuu loengus räägime sellest, kuidas lapsi oma vaimsele teele kaasata, et nad võiksid vältida neid vigu, mida sina oled elus teinud. Kas see on üldse võimalik? Kas, kuidas ja kui palju on lapsevanemal võimalik mõjutada oma laste saatust? Kas vigade osakaal elus on meile ette määratud? Kuidas koos lapsega pöörduda vaimsele teele nii, et see ka lapse jaoks oleks loomulik ja õige? Kuidas toetada last tema vaimsel teel, kui sa ise lapsevanemana pole veel seda teed enda jaoks avastanud? Ning kuidas selles protsessis tulla toime ühiskondliku surve ning hinnangutega?

Ingvar, kes on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta jagab „Teadmiste tee“ sarja raames laiema avalikkusega sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsal ja praktilisel viisil. Ta näitab, kuidas tuua justkui kauged vaimsed teadmised igapäevaellu ning avastada oma tegelikud võimed ja võimalused.  Inimese tee on praktilise tarkuse tee, ütleb ta.


Kui soovid aidata kaasa Teadmiste tee levikule maailmas, siis saad teha omapoolse annetuse.

Vaata loengut YouTube’is: