Ingvar Villido Ishwarananda: “Tegelik Mina”

Toeta siin

Kas sa oled endalt kunagi küsinud „kes ma tegelikult olen“? Miks ma olen sündinud inimesena, mis on minu eksisteerimise eesmärk? Sa oled kindlasti kuulnud väljendit Tegelik Mina või Tõeline Mina, kuid mis või kes on Tegelik Mina? Kas ta peitub igas inimeses, kuidas teda avastada või kuidas temani jõuda? Ja miks ta peidus on?

„Sa pole see, mida sa arvad, kes sa oled.“ Ishwarananda

Veebruarikuu „Teadmiste teel“ uurime, miks juba tuhandeid aastaid on räägitud Tegeliku Mina olulisusest. Paotame saladuseloori inimesena sündimise põhjustelt ning selgitame, kuidas on omavahel seotud:

  • Tegelik Mina ja see, kelleks end tavaliselt peame
  • Tegelik Mina ja inimese heaolu, tasakaal ja inimlikkus
  • Tegelik Mina ja tegelikkus
  • Tegelik mina, taotlusejõud ning tahtejõud
  • Tegelik Mina ja ego
  • Tegelik Mina ja jumal

Ning uurime, mis juhtub Tegeliku Minaga, kui inimene lahkub siit ilmast, ja millised on ühe Mina seosed teiste Minadega, kes meid ümbritsevad – kas kõik on üks või oleme me kõik üksi? Kas teist inimest on võimalik päriselt mõista?

Ingvar on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta. “Teadmiste tee” sarja raames jagab ta sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsalt ja praktilisel viisil. Tema eripäraks on võime luua praktilised seosed vaimsete ja igapäevaelu teadmiste vahel. Ta on üks väheseid õpetajaid maailmas, kelle õpetuse üheks osaks on Tegeliku Mina taasavastamine. “Tegelik Mina pole mitte midagi erilist, ainult absoluutselt täiuslik”, ütleb ta.

 


 

Kui soovid aidata kaasa Teadmiste tee levikule maailmas, siis saad teha omapoolse annetuse.

Vaata järgi: