Practical Consciousness – kriya hatha jooga baaskursus, juhendaja Anne-Ly Naukas

Osalustasu 180€ (kursuse kordajale 120€)
Registreeri

Kursuse periood, 8 nädalat, võiks olla tervikuna uue oskuse juurutamiseks Sinu elus – olles milleski järjepidev, saab see uueks harjumuseks ja loomulikuks osaks elust. Selle toetamiseks saab osaleja igal nädalal praktilise “koduse ülesande”, mida praktiseerid järgmise kohtumiseni.

Kursus on mõeldud kõikidele soovijatele, kes on läbinud Practical Consciousness I & II kursuse.

Hatha jooga harjutused on kursuse oluline osa, sest kannavad siinkohal tegutsemise rolli – nagu mistahes tegevus, mida igapäevaselt teed. See on vajalik, et märgata ja teadvustada sisemaailma ilminguid ning kasutada õpitud tehnikaid sihipäraselt, tegevuse käigus. Kursuse käigus saad hea ülevaate ja kogemuse kriya hatha jooga 18 harjutuse kompleksist.

 

TOIMUMISKOHT:

Lilleoru õppekeskuses või online

OSALUSTASU:

180 € (sisaldab käibemaksu) – kursuse kordajale 120€

 

Vaata ka lisainfot.

 


Anne-Ly on Ingvar Villido õpilane ja Lilleoru kogukonna liige aastast 1998. Aastatel 2004-2006 sai ta pühendused krija jooga I-III astme tehnikatesse õpetajate Marshall Govindan Satchidananda ja Durga Ahlundi poolt ja seejärel läbis kahe aasta jooksul krija hatha jooga õpetajate 200-tunnise õppeprogrammi. Anne-Ly on sertifitseeritud 20-aastase kogemusega krija hatha jooga õpetaja, kes on oma tunnistuse saanud Rahvusvahelise Joogaliidu poolt tunnustatud Kanada krija jooga koolist (Babajis Kriya Yoga Order of Acharyas USA, Inc).