Lilleoru avastuspäev

Osalustasu 35€ (sisaldab lõunasööki)
Registreeri

Kogemuste rikas päev koos juhendatud ringkäikude, kohalikust toorainest valmistatud kosutava lõunasöögi, Lilleoru erilise õhustiku ja looduse nautimisega.

Lilleoru pikaajaline eestvedaja Ave Oit tutvustab siinset pühapaika ja õppekeskust ning selle saamislugu. Practical Consciousness õpetaja Helena Lass juhendab kogemusringkäiku Elulille pargis, templite külastust ja metsakümblust. Mõttemürast ja muretsemisest väljumine ning ehe ja intiimne kontakt ümbritsevaga on selle jalutuskäigu peamine fookus. Peale ringkäiku jääb sinuga oskus kogeda kohalolu ja pikendada kontakti reaalsusega nii, et hakkad keset tavapärasust märkama justkui väikeseid imesid. Päev lõpeb tervendava vee rituaaliga Amrita järve kaldal.

Juhendajad

Ave Oit  
Lilleoru MTÜ juhatuse esinaine Ave jõudis Lilleorgu aastal 1993, kui siin ei olnud veel mingit keskust ja ühise õppimise koha rajamine sai alguse. Ta on tänulik võimaluse eest selles kõiges tänaseks ligi 30 aastat osaleda ja õppida Lilleoru heaks tegutsedes teadlikkuse rakendamist ja palju muud väärtuslikku koostöös paljude erinevate inimestega.

Helena Lass   
Helena on Lilleorus tegev olnud aastast 2004. Viimastel aastatel on ta palju Elulillel toimetanud ja põhjalikult süvenenud siinsete väekohtade mõjusse ning oskab ka teisi selles juhendada. Practical Consciousness õpetaja, psühhiaatri ja nõustajana on ta näinud, kuidas Ingvari õpetustest saadavate teadmiste abil saavad inimesed luua endale õnnelikuma elu ning mõjutada oma vaimset tervist positiivses suunas.


Kestvus: 4-5 tundi.
Osalemispanus: 35 eurot, sisaldab lõunasööki.
Lastele ja noortele kuni 18a. tasuta.

Tulla saab ka bussiga: nr 138 väljub kl 10:30 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 11:11. Pärast saab linna tagasi mõne osalejaga või bussiga nr 105 (väljub Lilleoru peatusest 16:11 või Ellaku peatusest 18:30).

Rohkem infot paiga kohta leiad kodulehe AVASTA rubriigist.