Lilleoru

Lilleoru on avatud, kaunis ja mõjus pühapaik, ainulaadne õppekeskus, mis asub Tallinna lähedal. Lilleoru on ka tuntud erilise, püha geomeetria alusel maastikule kujundatud Elulille pühapaiga poolest. Parki rajatud templid, väekohad ja hoolikalt valitud ravimtaimedega peenrad ei paku üksnes esteetilist naudingut, vaid omavad ka sügavat vaimset tähendust ja mõju. 

Lilleoru on ajalooliselt siin varem asunud talu nimi. Õppekeskuseks kujunemise lugu ulatub 1990te algusesse, kui Ingvar Villido hakkas siin koos oma esimeste õpilastega tegutsema. Täna 30 aastat hiljem, sadade ja tuhandete vabatahtlike panuse toel on loodud siia rahvusvahelise õpilaskonnaga Practical Consciousness kool, toimuvad regulaarsed kursused ja joogalik süvaõpe.

Lilleoru ja Elulille pühapaik on avatud kõigile külastajatele ja huvilistele. Võid tulla niisama jalutama, kogema siinset rahu ja harmooniat, või lihtsalt uudistama. Meil on huvitavad metsarajad ja mõnusat äraolemist pakub suveterrassiga kohvik. Tule osalema mitmesugustel kursustel, talgupäevadel ja teistel sündmustel.

Metsatukas peidab end silmakujuline Amrita järv. Lilleoru permakultuuri põhimõtetel haritavas köögivilja-, ravimtaime- ja iluaias käiakse taimetarkust ja looduslähedast aiapidamist omandamas üle kogu Eesti.