Practical Consciousness V kursus: VOOSEISUND. Ingvar Villido

Osalustasu 250€
Registreeri

V kursus juhatab sind vanaviisi elamise paradigmast uude paradigmasse. Selle eesmärk on võimaldada sul püsida katkematus vooseisundis. Et seda saavutada, pead täiustama ja arendama oma I-IV kursuse tehnikate kasutamise oskusi.

Inimesed arvavad, et vooseisund tekib juhuslikult, siis kui meil on hea päev ja kõik kulgeb soovikohaselt, või siis kui me unustame ennast hetkesse ja lihtsalt kogeme elu vahetult. Kuid sul on võimalus jääda alaliselt vooseisundisse.

Ingvar avastas, et enamasti on see mõtlemine, mis hävitab inimeste taiplikkuse ja vooseisundi. Kui õpid valdama oma intellekti ja säilitama katkematut taipamiste voogu, siis oled tõeliselt hetkes. See ongi vooseisund. Sa tead, mida teha, mõistad tekkinud takistuste põhjuseid ja leiad sujuvalt toimivaid lahendusi. Sa saad realiseerida oma hämmastavat potentsiaali ning jätkata kasvamist ja avardumist.

Vooseisund võimaldab sul olla pidevas teadlikus tegevuses ilma aega häirivatele mõtetele või emotsioonidele raiskamata. Kui tegutsed iseendana, toimid sa sihipäraselt ja ostustavalt igas olukorras. Kõik kahtlused ja kõhklused on ammu seljatatud. Voos püsimine aitab sul tööd tehes olla palju efektiivsem, pidevalt valmis genereerima uusi ideid ning teeb sinust ka parema kaaslase.

V kursus koosneb ühest täispäevast ja jätkupäevast.

ASUKOHT:

Lilleoru õppekeskus

PÕHIKURSUS:

22. oktoober 2022

JÄTKUPÄEV:

01. november 2022 (online)


Seda kursust viib läbi Practical Consciousness looja Ingvar Villido.