Practical Consciousness I kursus: SELGUS & II kursus: EMOTSIOONID. Kristo Reinhold

Osalustasu 290€
Registreeri

I kursus tutvustab sulle uutmoodi eluviisi, viie keha süsteemi ning seda, kuidas kasutada teadvust oma isikliku GPS-süsteemina. Viie keha süsteem annab holistilise vaate elule, mis võimaldab sul mõista iseennast, oma emotsioone, mõtteid ja tegelikku olemust.

Selle kursuse tehnikad toovad sind käesolevasse hetke. Õpid kasutama teadvust praktilisel viisil, valdama fookust ja loovat lähenemist igas olukorras. Saad sügavama pildi oma sisemaailmast ning kohtud oma tegeliku minaga, mis võib osutuda elumuutvaks kogemuseks.

II kursus õpetab sulle, kuidas emotsioonidest lahti saada lasta ning et selle tulemusena võtavad maad hoopis loomulik rahu ja meelekindlus. Sa saad sekunditega kõrvaldada häiriva emotsiooni alatiseks ning see vabastab sind alateadvuse juhtiva mõju alt.

Teadvuse teadlik kasutuselevõtt on vabaduse ja muutuse vältimatu eeldus. Selle abil saavutad järk-järgult kontrolli nii oma sise- kui ka välismaailma üle. Emotsioonidest ja mõtetest saavad teadlikud vahendid, mida sa saad kasutada omatahtsi, kuidas ja kunas soovid. Ilmnevad sinu loomulik teadvelolek ja selgus. Taipamine ja intuitsioon muutuvad kergemini kättesaadavaks. Sinu tõeline olemus lööb särama ühes meelerahu ja rõõmuga.

ASUKOHT:

Lilleoru õppekeskuses

PÕHIKURSUS:

12. oktoober – 13. oktoober, 2022

JÄTKUPÄEV:

27. oktoober, 2022 (online)

Kursuse ajal on võimalik Lilleorus kohapeal ka ööbida. Täpsema huvi korral võta ühendust: reet.rehtsalu@lilleoru.ee.


 

Õpetaja Kristo Reinhold

Seda kursust viib läbi Practical Consciousness I & II õpetaja Kristo Reinhold. Tutvu tema looga lähemalt siin.