Lilleoru avastuspäev

Osalustasu 35€ (sisaldab lõunasööki)
Registreeri

Kogemusterikas päev koos juhendatud ringkäikude, kohalikust toorainest valmistatud kosutava lõunasöögi, Lilleoru erilise õhustiku ja looduse nautimisega.

Üks Lilleoru tänaseid eestvedajaid Kristo Reinhold tutvustab siinset pühapaika ja õppekeskust, selle saamislugu ja toimimist. Practical Consciousness õpetaja Helena Lass juhendab kogemusringkäiku Elulille pargis, templite külastust ja metsakümblust. Mõttemürast ja muretsemisest väljumine ning ehe ja intiimne kontakt ümbritsevaga on selle jalutuskäigu peamine fookus. Peale ringkäiku jääb sinuga oskus kogeda kohalolu ja pikendada kontakti reaalsusega nii, et hakkad keset tavapärasust märkama justkui väikeseid imesid. Päev lõpeb tervendava vee rituaaliga Amrita järve kaldal.

Juhendajad:

Kristo Reinhold on Lilleoru MTÜ juhatuse liige ning praegune õppekeskuse halduse ja arenduse eestvedaja. Igapäevaelus on ta juht ja ettevõtja ning on oma teadmiste ja oskustega suutnud ka Lilleorus üheskoos tegutsemise täiesti uuele tasemele viia. Lähem seos paigaga tekkis Kristol 2017. aastal peale Practical Consciousness kursuste läbimist ja täna tegutseb ta ka ise Practical Consciousness I-II õpetajana.

Helena Lass on Lilleorus tegev olnud aastast 2004. Viimastel aastatel on ta palju Elulillel toimetanud ja põhjalikult süvenenud siinsete väekohtade mõjusse ning oskab ka teisi selles juhendada. Practical Consciousness õpetaja, psühhiaatri ja nõustajana on ta näinud, kuidas Ingvari õpetustest saadavate teadmiste abil saavad inimesed luua endale õnnelikuma elu ning mõjutada oma vaimset tervist positiivses suunas.


Kestvus: 4-5 tundi.
Osalemispanus: 35 eurot, sisaldab lõunasööki.
Lastele ja noortele kuni 18a. tasuta.

Registreeru siin!

Tulla saab ka bussiga: nr 138 väljub kl 10:30 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 11:11. Pärast saab linna tagasi mõne osalejaga või bussiga nr 105 (väljub Lilleoru peatusest 16:11 või Ellaku peatusest 18:30).

Rohkem infot paiga kohta leiad kodulehe AVASTA rubriigist.