Lilleoru Elulille park ja pühapaigad

Osalustasu 25€
Registreeri

Esmalt tutvustame lühidalt Lilleoru õppekeskust ja pühapaika ning selle saamislugu. Jätkame kogemusringkäiguga Elulille pargis ja väekohtades. Mõttemürast ja muretsemisest väljumine ning ehe ja vahetu kontakt ümbritsevaga on selle jalutuskäigu peamine fookus. Peale ringkäiku jääb sinuga oskus kogeda kohalolu ja pikendada kontakti reaalsusega nii, et hakkad keset tavapärasust märkama justkui väikeseid imesid.

Väekates pühakohtades omab transformeerivat positiivset mõju juba ainuüksi seal viibimine – nii on see ka Elulille pargis. Kuidas pühakohas häälestuda, leida õige suhtumine ja seeläbi paremini eristada õhus olevat? Ringkäik viib erinevatesse Elulillel asuvatesse sõlmpunktidesse, millest igaühel on ainulaadne puudutus ja mõju. Kogenud juhendaja abil õpid seda puudutust märkama ja saadud kogemust oma praktilise eluga seostama. Lisaks muutustele ja kergusele saad siit endaga kaasa oskuse tulla vaikusesse ja hakata hoomama seda, mis tavaelu saginas kipub jääma märkamata.

Juhendaja Helena Lass

Helena on Lilleorus tegev olnud aastast 2004. Viimastel aastatel on ta palju Elulillel toimetanud ja põhjalikult süvenenud siinsete väekohtade mõjusse ning oskab ka teisi selles juhendada. Practical Consciousness õpetaja, psühhiaatri ja nõustajana on ta näinud, kuidas Ingvari õpetustest saadavate teadmiste abil saavad inimesed luua endale õnnelikuma elu ning mõjutada oma vaimset tervist positiivses suunas.


Kestvus 2 tundi.
Osalemispanus: 25 eurot, lõunasöögi tellimise võimalus 8€ (buffet stiilis, kohalikust toorainest valmistatud toit).
Noortepilte (7-18a): 15€
Lapsed kuni 7.a. tasuta

NB! Palume aegsasti registreeruda, et teaksime Sinuga arvestada ja suurema grupi korral tellida ringkäiguks ka giidiseadmed.

Tulla saab ka bussiga: nr 138 väljub kl 10:30 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 11:12. Pärast saab linna tagasi mõne osalejaga või bussiga nr 105 (väljub Lilleoru peatusest 16:10) või bussiga nr 138 (väljub Ellaku peatusest 15:33 ja 18:33).

Kogunemine Lilleoru õppekeskuse peamaja ees, aadressil Taevasmaa tee 2.

 

Rohkem infot paiga kohta leiad kodulehe AVASTA rubriigist.