Lilleoru pühapaikade kogemusringkäik

Osalustasu 20€
Registreeri

Väekates pühakohtades omab transformeerivat positiivset mõju juba ainuüksi seal viibimine – nii on see ka Elulille pargis. Kuidas pühakohas häälestuda, leida õige suhtumine ja seeläbi paremini eristada õhus olevat? Ringkäik viib erinevatesse Elulillel asuvatesse sõlmpunktidesse, millest igaühel on ainulaadne puudutus ja mõju. Kogenud juhendaja abil õpid seda puudutust märkama ja saadud kogemust oma praktilise eluga seostama. Lisaks muutustele ja kergusele saad siit endaga kaasa oskuse tulla vaikusesse ja hakata hoomama seda, mis tavaelu saginas kipub jääma märkamata.

Juhendaja Helena Lass

Helena on Lilleorus tegev olnud aastast 2004. Viimastel aastatel on ta palju Elulillel toimetanud ja põhjalikult süvenenud siinsete väekohtade mõjusse ning oskab ka teisi selles juhendada. Psühhiaatrina on ta spetsialiseerunud vaimsele heaolule ning probleemide ennetamisele. Practical Consciousness õpetajana on ta näinud, kuidas Ingvari õpetustest saadavate teadmiste abil saavad inimesed luua omale palju ladusama ja õnnelikuma elu ning mõjutada nii oma vaimset kui füüsilist tervist positiivses suunas.


Kestvus 1,5-2 tundi.
Osalemispanus: 20 eurot, sisaldab teed ja kohvi /lõunasöögi tellimise võimalus 9€/.
Lapsed alla 13a. tasuta.

NB! Palume aegsasti registreeruda, et teaksime Sinuga arvestada ja suurema grupi korral tellida ringkäiguks ka giidiseadmed.

Rohkem infot paiga kohta leiad kodulehe AVASTA rubriigist.