Vabatahtlik töö

Kas oled mõelnud, kuidas luua oma ellu rohkem tähendusrikkust ja rahulolu?

Lilleorus avaneb sul unikaalne võimalus siduda isiklik vaimne areng vabatahtliku tööga. Siin, kus sanātana dharma ajatud tarkused, kriya jooga ja karma jooga sügavad praktikad kohtuvad, leiad tee, mis viib sind enamat avastama – nii enda sees kui ka enda ümber.

Vabatahtlik töö on kingitus nii saajale kui ka andjale, pakkudes võimalust kasvada, õppida ja tunda elust rõõmu viisidel, mida võib-olla alguses ei osanud oodata.

Vabatahtlik töö on kutse osaleda milleski suuremas, kus tajud oma panuse olulisust. Kujutle hetke, kus sinu tegevused – olgu need suunatud Lilleorus olevate aedade hooldamisele, sündmuste korraldamisele või ehituse projektide toetamisele – ei kanna mitte ainult kohest praktilist kasu, vaid on ka sinu isikliku vaimse kasvu osa. Siin saad kogeda, kuidas teadlik ja isetu tegutsemine loovad sisemist rahu ja sügavat rahulolu. 

Lilleoru on koht, kus meie koostöö muutub osaks millegi imelise loomisest – ühise heaolu, harmoonia ja jätkusuutlikkuse kultiveerimisest. See on võimalus kasvada koos teistega, jagades teekonda, mis on täis õppimist, naeru ja ühiseid saavutusi.  

Anna enda vabatahtliku töö soovist teada siin.

20.04.2024 talgud Lilleorus – haljastustööd

21.04.2024 talgud Lilleorus – haljastustööd

18.05.2024 talgud Lilleorus – Shiva templi talgud

19.05.2024 talgud Lilleorus – Shiva templi talgud

25.05.2024 talgud Lilleorus – hoonete korrastus

26.05.2024 talgud Lilleorus – hoonete korrastus

8.06.2024 talgud Lilleorus – Shiva templi talgud

9.06.2024 talgud Lilleorus – Shiva templi talgud

 

Küsimuste korral kirjuta meile aadressil info@lilleoru.ee